Кафедра програмного забезпечення Дніпровського державного технічного університету
Головна Про нас Історія кафедри Наука Ми на порталі

Луковський І.В. Тези доповідей на наукову конференцію(2015-05-07 12:39:55)
Луковський І.В..

ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ ГЕОПОЗИЦІЮВАННЯ В ЗАКРИТОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Майже кожна людина не уявляє своє життя чи то без телефону,чи планшету. Мобільні системи стають все складнішими, багатофункціональними.
Також розвивається суспільство, взаємовідносини в суспільстві, ростуть міста, а як ми знаємо у великих містах завжди виникає багато різноманітних подій, а саме: наукова конференція, відкрита лекція в університеті, концерт популярної музикальної групи та т.і. Завжди на якихось подіях ми заводимо нові знайомства, або хочемо познайомитись з конкретними цікавими людьми, представниками різних компаній та так інше, але, наприклад, на наукову конференцію запрошується багато людей, і не всі мають змогу прийти, тому не відомо чи є певна людина, або представник певної компанії. Тому повстало питання створення android-додатку «Візитка». В даній науково-дослідницькій роботі було досліджено, методи та прийоми геопозиціювання, які надає компанія Google у своїй операційній системі OS ANDROID. Також було досліджено на прикладі визначання місцезнаходження і порівняння його с даними о місцезнаходженні події та визначення чи присутня людина на події, якщо знаходиться у конкретному координатному радіусі.
С точки зору технічного виконання було здійснено, за допомогою драйверу JDBC, підключення до СУБД MS SQL SERVER android-додатку.
Було обрано саме цю тему науково-дослідницької роботи, тому що вона цікава, актуальна, так як кожна людина на сьогоднішній день не уявляє свого життя без гаджета у кишені, а цей android-додаток зробить пошук потрібних людей в конкретній події більш швидким, так як технології розвиваються також потрібно виводити знайомства і спілкування людей на новий рівень. Також поки ця ідея немає аналогів у світі, і було цікаво втілити це у життя.
Мої проекти на Google Play
Скачати файл